Apie mus

„Mažoje pirkelėje prie miško gyvena kiškis. Vakarais kūrena krosnį, sijoja miltus ir suka galvą, kuo gi nustebinus mažuosius savo draugus vaikučius. Kepa mažulyčius keksiukus, tortus su visų pasakų herojais, pyragus ir pyragėlius….O ryte stovi prie savo trobelės ir juos linksmai niūniuodamas dalija. Duoda mamoms ir tėčiams, tetoms ir dėdėms, seneliams ir visiems kitiems keliuku prariedantiems, kad vaikučiams lauktuvių parvežtų – saldaus kvapnaus kiškio pyrago.“

Esame nedidelė šeimos kepyklėlė, įkvėpta vaikiškos pasakos apie paslaptingą kiškį, kepantį pyragus vaikams. Būdami maži visada laukdavome saldumynų, kuriuos visi vadino „kiškio pyragu“. Ir visiškai nesvarbu, ar tai būdavo mažas riestainis, ar didelė „baranka“ – mums vaikams tai buvo ypatingas gardumynas vien dėl to, kad iškeptas Kiškio. Nuo šios vaikystėje girdėtos istorijos ir kilo mūsų pavadinimas „Kiškio pyraginė“.

Kepyklėlę įkūrėme gamtos apsuptyje, tad natūraliai kilo idėja savo gaminiuose naudoti tikrus natūralius vietinius produktus. Kaimiški kiaušiniai, vietinių malūnų miltai, medus iš vietinių bitininkų, uogos iš aplinkinių ūkininkų – visa tai tam, kad sukurtume išskirtinį skonį, vertą „Kiškio pyrago“ vardo.