Paslaugos

Konditerijos gaminių pristatymas

Paruošiame ir pristatome į šventės vietą desertų rinkinius, tortus ir visus kitus saldumynus Jūsų šventinėms vaišėms, seminarams, konferencijoms. Galime dekoruoti desertų stalus šventės vietoje pagal jūsų pageidavimą ir šventės temą.

Konditerijos gaminių gamyba

Gaminame įvairius konditerijos gaminius pagal individualius užsakymus. Pas mus galite užsisakyti nuo mažiausio pyragaičio iki kelių aukštų torto. Gaminius galime dekoruoti pagal Jūsų norus ir fantaziją.

Kulinarinė studija

Kulinarinė studija. „Kiškio pyraginėje“ galite švęsti įvairias šventes su pasirinkta kulinarine programėle. Siūlome vaikų gimtadienius su gimtadienio torto dekoravimo programa, keksiukų kepimo ir puošimo programa, meduolių dekoravimo programa ir t.t. Programėlės pritaikytos ne tik vaikų šventėms. Pas mus galite švęsti mergvakarį, draugų susitikimą ar bet kokį kitą susibūrimą su pasirinkta kulinarine programa, arbata ir jaukiais pokalbiais tarp draugų. Galime savo kulinarines programėles atsivežti ir į Jūsų šventės vietą.

Prekyba internetu

 Mūsų parduotuvėje galite užsisakyti įvairius konditerijos gaminius ir būti tikri, kad jie bus pagaminti Jums patogiu metu. Jau paruoštus gaminius pasiimsite kepyklėlėje arba pristatysime Jums į namus. Taip pat mūsų parduotuvėje galite nusipirkti jau paruoštų cukrinių dekoracijų ir dekoruoti savo pasigamintus tortus. Prekiaujame valgomo popieriaus dekoracijomis, galime atspausdinti Jūsų nuotraukas, paveiksliukus, įmonių logotipus ir t.t., o Jums beliks juos uždėti ant savo konditerinių gaminių.